KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13196346
nr 1319 6346
Francis Seymour Haden
(1818-1910), Storbritannien
Etsning, Flodbädd. Signerad. Motivet: 15,2x22,5 ca
Kondition: missfärgningar
Francis Seymour Haden, brittisk grafiker född 1818, död 1910.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:12:29
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Francis Seymour Haden
Läs mer om Francis Seymour Haden